Na de zomer organiseren we een Kerkveiling. Heeft u een bijzonder object, leuk aanbod of een ander idee dat voor de veiling kan worden gebruikt? Dan kunt u bellen met H. Tillema 355802 of mailen met hielketillema@hetnet.nl.
U kunt ook een van de andere commissieleden even benaderen (Klaas Land, Rieneke Kamminga, Freddy de Jong, Piet Tjoelker, Atse Atsma).
Mooie opbrengst dorpsfeestactie
Veel mensen hebben zaterdag 29 juni op de braderie iets in de stand van Yn aksje foar de Doarpstsjerke gekocht.
Hoewel we veel concurrentie hadden van andere goede doelen, kunnen we terugzien op een succesvolle verkoop. Samen met de kavelverkoop van Schijt-je-rijk hebben we (netto) € 1000,- opgehaald voor de kerk!
Dank aan onze klanten en aan al onze helpers!
De winnende kavel van 'Schijt-je-rijk' was kavel nr. 9 op naam van Jan Koonstra. Proficiat!
- Informatie
- 22 april 2024
Doop skûtsje de Broekophalder: een feestelijk spektakel!
Na een geslaagde tweede training op de Burgummer Mar stond de bemanning van Skûtsje de Broekophalder... Fierder lêze » -
- Informatie
- 17 april 2024
Factsheet herstel brug Skûlenboarch
Op 3 februari van dit jaar raakte de brug bij Skûlenboarch zwaar beschadigd door een aanvaring. Het... Fierder lêze » -
- Informatie
- 12 april 2024
Eastermar is...
…nije autoladerij foar it BetterSkip oer. Meikoarten yn funskje. Fierder lêze » -
- Informatie
- 12 april 2024
Oud-Eastermarder Gepke Hoekstra exposeert in KAF
Studenten en alumni exposeren van 27 april t/m 5 mei in de werkruimtes van Kunstacademie Friesland m... Fierder lêze »
- Informatie
- 12 april 2024
Bedankt Eastermarders
Al mear as 10 jier sammelet Eastermar moanliks produkten yn foar de Voedselbank Tytsjerksteradiel. Fa... Fierder lêze »