Op 21 april vindt een Spectaculaire Veiling plaats aansluitend op de Rommelmarkt bij Bouwbedrijf Swart (Grote Hornstweg).
Aanvang is 13.00 uur.
Voor elk wat wils! Zo wordt er een APK-gekeurde tweedehands Opel Corsa aangeboden! Maar ook een optreden van Adri de Boer en Folkert Wesseling is op de kop te tikken deze middag. Of een dinerbon. Bollen wol om sokken te 'breidzjen'. Een luxe picknicktafel om met de hele familie buiten van het voorjaar te genieten. Of VIP-passen voor de Profronde Surhuisterveen. Zo dichtbij de renners kom je nooit. Met hapje en drankje! Of een luxe horloge van het merk Marx Maddox! Of een nieuwe kinderfiets! Ga zo maar door.
De veiling is kort maar hevig: wees er op tijd bij en sla uw slag!

klik hier voor de flyer

samenloop

Oar doarps- en ferieningsnijs:
Ek nijsgjirrich: