Op 21 april vindt een Spectaculaire Veiling plaats aansluitend op de Rommelmarkt bij Bouwbedrijf Swart (Grote Hornstweg).
Aanvang is 13.00 uur.
Voor elk wat wils! Zo wordt er een APK-gekeurde tweedehands Opel Corsa aangeboden! Maar ook een optreden van Adri de Boer en Folkert Wesseling is op de kop te tikken deze middag. Of een dinerbon. Bollen wol om sokken te 'breidzjen'. Een luxe picknicktafel om met de hele familie buiten van het voorjaar te genieten. Of VIP-passen voor de Profronde Surhuisterveen. Zo dichtbij de renners kom je nooit. Met hapje en drankje! Of een luxe horloge van het merk Marx Maddox! Of een nieuwe kinderfiets! Ga zo maar door.
De veiling is kort maar hevig: wees er op tijd bij en sla uw slag!
- Informatie
- 28 maart 2024
Nijs fan de Iterstùn en it Itersbosk
Groene lentekriebels in de Iterstún: er zijn ladingen groenten gezaaid die straks geplant worden op... Fierder lêze » -
- Informatie
- 26 maart 2024
Preamsilen op de mar: 4 maaie 2024
Lykas ferline jier sil ek yn 2024 de Burgumer Mar wer it toaniel wêze fan ferskate wedstriden fan de... Fierder lêze » -
- Informatie
- 24 maart 2024
Keningsdeifeestje
Kontaktpersoan: Frieda FaberTelefoan: 06-21262256 Fierder lêze »
- Informatie
- 24 februari 2024
We meie wer los! Ynsammeling foar Moldavië en Oekraïne
Understeand guod en produkten meie wer brocht wurde bij B. de Jong, Sumarderwei 3 Eastermar Lang hâldb... Fierder lêze »